Nové Big Pit navijáky Speedcast XT-B a XS-B již na trhu!

Již nyní v prodeji: Nové Big Pit navijáky Speedcast XT-B a Speedcast XS-B

Navijáky Speedcast využívají vlastní technologii Shimano pro uložení převodů pod názvem X-Ship pro přenos výkonu s maximální účinností. Silný převodový poměr 4.3:1 pro spolehlivé zdolávání ryby a návin 103 cm vlasce na jedinou otočku kličky naznačují, že navijáky Speedcast jsou předurčeny pro chytání na extrémní vzdálenosti. Kombinace dvourychlostní oscilace, pokládka vlasce Aero Wrap II a za studena kovaná cívka AR-C charakteristiku vynikajícího castingového navijáku jen potvrzují. Navijáky jsou vybaveny cívkou Baitrunner. Navijáky Speedcast nové generace jsou proto perfektním nástrojem pro kaprařinu na dlouhé a extrémní vzdálenosti. Svůj úkol splní nejen na rozlehlých jezerech, ale také při surfovém rybolovu na velké vzdálenosti.

Naviják je vybaven redukcí kapacity cívky (model velikost 10000 s kapacitou 0,40 mm / 300 m).

Naviják SPEEDCAST XS-B má moderní stříbrný vzhled, zatímco povrch navijáku SPEEDCAST XT-B je nádherně černý. To je provedení, které je mezi kaprovými specialisty obzvlášť příznivě hodnocené.

 

Speedcast XT-B

Tento nový naviják v základní cenové kategorii je blízkým příbuzným oblíbeného navijáku Ultegra. Svým výkonem i parametry je předurčen pro lov na velké vzdálenosti Navijáky jsou větší a lepší – jsou vybaveny uložením převodovky X-Ship, pokládkou Aerowrap II s dvourychlostní oscilací a systémem okamžité brzdy Instant Drag. Dodávané redukce kapacity cívky přizpůsobí naviják každé situaci.

Speedcast XS-B

Vedle modelu XT-B tento nový Speedcast XS-B ve stříbrném elegantním provedení působí velmi lehkým dojmem. 

Rovněž i tento naviják v základní cenové kategorii je blízkým příbuzným oblíbeného navijáku Ultegra.