Shimano prezentuje nową generację kołowrotka Stella

INFINITY EVOLUTION

Stella to najlepszy kołowrotek spinningowy Shimano, który właśnie ewoluował. Naszpikowany najnowszymi technologiami, prezentuje nieznany dotąd poziom perfekcji i oferuje jakość, którą docenią wszyscy profesjonalni wędkarze.

Read more

OTHER NEWS

 • Nowe wędziska muchowe z serii Biocraft XR

  Biocraft XR to najbardziej zaawansowane technologicznie wędziska muchowe, jakie kiedykolwiek zaprojektowało Shimano. Łączą w sobie najlepsze właściwości rzutowe z wysoką jakością wykonania. Pełna gama wędzisk pokrywa wszystkie techniki łowienia z użyciem suchej muchy, nimfy czy streamera.

 • Shimano prezentuje: nowe wędziska Sustain

  Wszechstonność połączona z wyjątkowym wyglądem - to właśnie wędziska Sustain. Dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli o akcji X-Fast i Moderate-Fast, Sustain pozwala Ci wybrać wędzisko idealnie pasujące do Twojego stylu łowienia.

 • SHIMANO'S BOOSTCONCEPT

  Przynęty Shimano to najlepsza jakość, niedościgniona innowacyjność i wysoka skuteczność. Dzięki zastosowaniu w ich produkcji najlepszych, opatentowanych technologii, wynoszą one wędkarstwo na wyższy poziom. Wspomniane technologie  to przede wszystkim FLASH BOOST - wykorzystująca system podwieszanego lustra w emitowaniu refleksów świetlnych, JETBOOST - podnosząca odległość rzutów, SCALEBOOST - podnosząca wiarygodność imitacji, oraz Jerk Assist Balancer System - podnosząca stabilność podczas prowadzenia.

 • Shimano prezentuje: Nowy Aero Technium MgS

  W nieustajacej drodze ku perfekcji,  Shimano opracowało na nowo koncept kołowrotka karpiowego do dalekich rzutów, po raz pierwszy łącząc w nim nowy kształ szpuli z oscylacją Super Slow 10. Nowa szpula posiada aż 45mm wysokości, przez co jej powierzchnia zwiększyła się o blisko 30% w porówaniu z poprzednim modelem.

 • Nasci: Born to Fish

  Nowe wędziska i kołowrotki z serii Nasci zostały zaprojektowane, by na zawsze zmienić rynek średniego segmentu cenowego.

 • Nowy TWIN POWER SW

  Nowy TWINPOWER SW to kołowrotek do zadań specjalnych, zdolny do podjęcia walki z największymi drapieżnikami, zamieszkującymi morza i oceany na całym świecie.

 • Ultimate Evolution: Nowy Ultegra

  Nowy kołowrotek Ultegra został stworzony z myślą o wędkarzach szukających produktu zaawansowanego technologicznie.

 • Nowy TWIN POWER XD

  Nowy TWIN POWER XD jest najmocniejszym i najbardziej wytrzymałym kołowrotkiem w serii Magnumlite. 

 • Nowe wędzisko Tribal TX-Ultra

  Nowe wędzisko Tribal TX-Ultra to flagowy model w rodzinie wędzisk karpiowych Shimano. 

 • OSCYLACJA NIKT NIE ROBI TEGO LEPIEJ, NIŻ SHIMANO

  Wolniejsza oscylacja szpuli redukuje prędkość, z jaką linka przesuwa się podczas rzutu w górę i w dół szpuli, zmniejszając tym samym tarcie.