Shimano prezentuje - nowe wędziska muchowe z serii Biocraft XR

BORN TO FLY

Biocraft XR to najbardziej zaawansowane technologicznie wędziska muchowe, jakie kiedykolwiek zaprojektowało Shimano. Łączą w sobie najlepsze właściwości rzutowe z wysoką jakością wykonania. Pełna gama wędzisk pokrywa wszystkie techniki łowienia z użyciem suchej muchy, nimfy czy streamera.

  • Biocraft XR to najbardziej zaawansowana wędka muchowa w historii Shimano
  • Seria łączy w sobie świetne właściwości rzutowe i wysoką jakość wykonania
  • 25 modeli pokrywających wszystkie techniki łowienia, od strumieni po morza

Idź do strony produktu

 

 

Lekkie, responsywne i wyjątkowo łowne

Seria Biocraft XR łączy w sobie technologię i doświadczenie. Wystarczy, że weźmiesz do ręki interesujący Cię model i od razu poczujesz się z nim związany. Lekkość, responsywność, jakość wykonania - wszystkie one czynią Biocraft XR wyjątkowo udanym modelem. Wybieraj spośród 25 wędzisk o różnych typach akcji - od finezyjnych, po mocne zastosowania. Każda z wędek Biocraft XR jest dziełem sztuki, które automatycznie stanie się naturalnym przedłużeniem Twojej ręki.

 

 

Ekskluzywna technologia produkcji Shimano

Sercem wędzisk z serii Biocraft XR jest wysokomodułowy blank HPC w technologii NANO, wykorzystujący oplot carbonowy Diaflash oraz włókno Biofibre. Połączenie to skutkuje lekkością i finezją, pozwalając równocześnie w pełni kontrolować moc danego wędziska oraz oddawać dalekie i celne rzuty. Niemal wszystkie modele z serii Biocraft XR są oferowane w wersji 3- i 4-składowej

Biocraft XR – Born To Fly!

Jak można by oczekiwać od wędki klasy premium, znajdziemy tu wyłącznie komponenty najwyższej klasy. Połączenie przelotek SeaGuide oraz Fuji SiC, gwarantuje odpowiednią lekkość i właściwą moc. Klasyczny uchwyt kołowrotka SeaGuide oraz rękojeść z pierwszej jakości korka oferują pewny chwyt w każdych okolicznościach. Wędzisko jest dostarczane w twardej tubie transportowej.

Oczywiście, by w pełni zrozumieć co oferuje to wędzisko, musisz po prostu zacząć na nie łowić Dopiwero wtedy docenisz jego właściwości i niezrównaną jakość w porówaniu do ceny i produktów konkurencji. 

Dostępny w 25 modelach